Prachtige villa ideaal gelegen tussen Espinette Centrale en het treinstation van Sint-Genesius-Rode. De benedenverdieping bestaat uit een grote inkomhal met een gastentoilet en een vestiaire uitgerust met maatkasten, een mooie woonkamer met een salon (houtkachel) en een eetkamer, een open keuken met ontbijthoek die uitgeeft op een veranda uitgerust met een zonnetent en een prachtige tuin. Op de eerste verdieping is er een nachthal die leidt naar een badkamer, wc en 4 slaapkamers, waaronder een ouderslaapkamer met eigen doucheruimte en een slaapkamer met eigen douche. De 2e verdieping heeft 3 slaapkamers. Dit alles wordt gecompleteerd door een prachtige, niet over het hoofd geziene tuin op het zuiden/westen. Dit huis is ideaal voor een gezin en zal je aanspreken dankzij de ligging dicht bij winkels en transportverbindingen..
Geïnteresseerd in een bezoek?Beroepsaansprakelijkheid en waarborg via AXA Belgium NV - polis nr. 730.390.160. Bemiddelingsmakelaar IPI 507.649 - Vergunning verleend in België. Ethische code IPI.
Disclaimer: Alle informatie op deze site is louter documentair. Ze is dus niet contractueel en valt op geen enkele manier onder de verantwoordelijkheid van Immobilière Oostens & Quix of haar eigenaars.
Immobilière Oostens © 2023 - Alle rechten voorbehouden.